Já & Můj život

Srdečně vás zveme na webinář Radka Štarmana a Ivety Hýblové na téma: Já & Můj život 🙂

Budeme se bavit o tom, jak prakticky – a hlavně absolutně přirozenou cestou, pojmout vlastní život tak, abychom byli ve svých životech šťastní.

Co já tady vlastně dělám?

Ptali jste se někdy sami sebe? Pomůžeme vám najít odpověď.
Vědět, co já tady vlastně dělám, nesmírně uklidňuje duši a člověka obecně. Necítí se tu zbytečný, velmi často ví, co má dělat, proč, kdy a s kým. Je si vědom, že život je změna a nic není stálé.
Můžete se nás v průběhu natáčení ptát a my vám s nalezením konkrétní odpovědi můžeme pomoci. Můžete se na nás obrátit i po vysílání, kde bychom se mohli věnovat individuálně pouze Vám a Vašemu životu.

Na tomto webináři nezískáte neověřené postupy a úvahy okopírované z internetu. Půjdeme přímo do praxe a sáhneme do vlastní zkušenosti. Naší největší snahou je právě to, abychom Vás, hlavně mladé lidi, vedli k tomu, naučit se pracovat s tím, co nám bylo dáno. Někdo má úžasné kritické myšlení, někdo je výjimečný v empatii. Každý jsme v něčem jedineční a máme vlastní cestu, jak si na něco ve svém životě přijít.
Někdy stačí pár základních otázek, někdy to chce velkou zkušenost a dřinu, jindy zase jen a jen čas, než prostě Vesmír nazná, že je ta správná chvíle – a Vy zpětně pochopíte, proč jste jako museli čekat tak nepříjemně dlouho “bez odpovědi” 🙂

Kontrast role tvůrce a oběti

Opět. Žádné poučky, žádný internet. Tvůrce tvoří, oběť obětuje. Jak snadné ten rozklad slov – a kolik napoví!

Ano, někdy dokáže Google ukázat neskutečné informace, ale když máme v životě problém, bude to Google, který Vám poskytne opravdu kvalitní odpověď, se kterou budete šťastní?

Věříme, že pokud mluvíte o tom, „jak ten snadnej a rychlej koláč Láďa Hruška jako upek”, pak možná ano. Ale co když je to opravdu otázka, která Vám rozhodne o tom, zda budete dlouhá léta naprosto nevědomě bloudit, nevědomě trpět, budete znechuceni životem, všem budete závidět a nebudete vědět, PROČ ZROVNA VY!

Nakonec se Vám na to nabalí nedejbože nějaké onemocnění a říkáte si: „Proč zrovna já jsem dostal/a takový život? Proč nemůžu být šťastná? Proč nemám dobrou práci, skvělého partnera? Proč moje postava není dokonalá a s nápady to taky nevytrhnu? Proč mi nic nejde a vždycky něco zvorám?“

 

Na přirozené úvaze Vám ukážeme, že život má dvě strany, jako mince. Tu dobrou, a tu “špatnou”. Proč uvozovky? Protože to je jen úhel pohledu a je to jen o Vašem rozhodnutí, z jaké strany se na něj chcete dívat.

Jsou lidé, kteří v průběhu života, nebo sami od sebe, pochopili, že si svůj scénář života opravdu píše člověk sám. Taky má pády a neúspěchy. Ale je za ně vděčný. Nedá se říct, že by netrpěl. Ono to někdy dost bolí a někdy to dost dlouho trvá, než se štěstí dostaví. Ale pak si může říct: jsem dobrej, nevzdal jsem to a díky tomu mám šťastnej život – místo nadávání na rodiče, co Vám to dali za geny, na šéfa, že je lakomej, na Vládu, že vůbec neví, jak se to dělá, na doktora, že neumí léčit….

Dozvíte se výhody i nevýhody postoje jako oběť a jako tvůrce a sami si budete schopni udělat analýzu, v jaké roli jste právě Vy.

Přiblížíme Vám cestu, jak se dostat do druhé role, jak to všechno změnit. Pochopíte, co to pro Vás konkrétně může znamenat – stačí se zeptat do chatu nebo nás oslovit po vysílání.

Co v životě chci a co nechci?

Jak to mám jako vědět? Určil mi to někdy někdo? Mám problém to najít. Je to hrozně těžký, dost se motám a nevím, jak dál. Cítím prázdno a do ničeho se nemohu dokopat, na nic nemám chuť a na nikoho nemám náladu. Říkám si, o čem ten život vlastně je. Proč v něm mám někoho a něco, proč v něm není něco jiného. Vůbec tomu nerozumím.

Pomůžeme Vám zodpovědět tyto dotazy a přirozenou úvahou Vás navedeme na to, jak si do života vnášet věci, které milujete a proč někdy dočasně nemusí být na škodu mít v životě věci, které tam nechcete + že tam pak vlastně ani nemusí být.

REGISTRACE

Vyplněním formuláře se registrujete na online workshop.
Po odeslání formuláře Vám zašleme platební instrukce a odkaz na online místnost (ZOOM)

Termín: 30.6. 18:00
Cena: 1000 Kč